Gwarancja jakości

 

GWARANCJA JAKOŚCI

Dbamy o jakość produkowanych przez nas sznurków bawełnianych

 

kontrola jakości  

Na każdym etapie produkcji sprawdzamy dokładnie każdy element, żaby dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości. Monitorujemy dostawy przędzy i trzymamy pieczę nad samym procesem produkcyjnym. Ważnym sygnałem są dla nas opinie Klientów, dlatego też produkty, które nie spełniająoczekiwań usuwamy z oferty asortymentowej. Jeśli mimo wszystko zdarzy się, że otrzymają Państwo produkt nie spełniający oczekiwań wymienimy go na produkt pełnowartościowy.

 

opinie klientów  

Bardzo ważne są dla nas wszystkie komentarze dotyczące produkowanych przez nas sznurków bawełnianych. Państwa głos jest cennym źródłem informacji nie tylko dla innych osób zainteresowanych kupnem, ale także dla nas. Dzięki nim możemy reagować na Państwa potrzeby.

 

polska produkcja

Produkcja oferowanych przez nas sznurków odbywa się oczywiście w Polce, dlatego kupując nasze produkty dajecie Państwo zatrudnienie. Wprawdzie przędza pochodzi z importu, ale jest to import z krajów Unii Europejskiej, nie stosujemy przędz tureckich czy pochodzących z rynków azjatyckich.

 

Skład surowcowy

 

Przy każdym produkcie informujemy o jego składzie surowcowym. Informacje te są bardzo pomocne i pomagają zweryfikować, czy produkt przedstawiony na zdjęciu spełnia Państwa oczekiwania.

 

prawo odstąpienia od umowy

 

14 dni na skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy.

Jeżeli mimo wszelkich naszych starań produkt nie spełnił Państwa oczekiwań, macie Państwo prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w terminie 14 dni od momentu odbioru paczki. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie. U nas kupujecie Państwo bez ryzyka!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium