O nas

O Nas słów kilka

 

DANE FIRMY: IN-OUT Michał Wilk, Bocheń 64, 99-400 Łowicz, NIP 834 173 16 77, REGON 100467835

 

MISJA I WIZJA NASZEGO SKLEPU 

Witamy serdecznie na stronie naszego sklepu internetowego, w którym oferujemy sznurki bawełniane wyprodukowane w naszym niewielkim zakładzie. Mieszkamy w niedużej wsi w okolicach Łowicza, który słynie z barwnych strojów i bogatej tradycji folklorystycznej..

Jesteśmy młodym małżeństwem z wielką pasją, oprócz sklepu, do którego Państwo trafili prowadzimy niewielkie gospodarstwo, w którym do niedawna hodowaliśmy kozy karpackie dające wyśmienite mleko, z którego wytwarzaliśmy na użytek własny sery podpuszczkowe. Hodowaliśmy także owce.

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie na naszym podwórku znów będzie można usłyszeć przenikliwe beczenie i meczenie. W chwili obecnej pozostały nam jedynie króliki angorskie, które są źródłem doskonałej wełny, ale o tym będziemy pisali zapewne na blogu.

Bliski kontakt z naturą i troska o ziemię, którą dostaliśmy tylko na chwilę od Naszych dzieci sprawił, że kierując się codziennymi wyborami uwzględniamy aspekty związane z biologią i ekologią naszej planety. Ideały te próbujemy także przekazywać naszym córkom.

Mamy nadzieję, że przekonają się Państwo do naszego sklepu i oferowanych przez nas produktów.

 

Pozdrawiamy Serdecznie

Magdalena i Michał

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl