Kategorie obrazkowe
Dostawy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zdecydowaliśmy na wdrożenie w naszym sklepie następujących form dostawy:

 

  1. Odbiór osobisty

 

Będzie nam niezwykle miło jeśli zdecydują się Państwo nas odwiedzić i odebrać zamówione przez siebie produkty osobiście. Każde spotkanie i rozmowa z klientem jest dla nas bardzo ważne, ponieważ jedynie w ten sposób możemy nie tylko poszerzać naszą ofertę produktową, ale przede wszystkim możemy dopasować nasze produkty do Państwa oczekiwań.

 

  1. Kurier InPost

 

Firma kurierska InPost to znany i ceniony od lat przewoźnik, który dostarcza nasze przesyłki w ciągu 24h od daty podjęcia. 

 

 

  1. Paczkomaty Inpost

 

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Link do sprawdzania lokalizacji przesyłki: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek 

 

Każdy z Paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami). Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces odbioru lub nadawania paczki.

 

Ponadto, aby odbieranie przesyłek było jeszcze szybsze i łatwiejsze, w wielu maszynach pod ekranem znajduje się czytnik kodów QR oznaczony żółto-czarnym symbolem oka. Pamiętaj, że czytnik najlepiej działa gdy kod skanowany jest z odległości ok. 20 cm.

Link do sprawdzania lokalizacji przesyłki: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium